Daniel Klešč

Človek, ktorý miluje tvorenie, pomáhanie a užívanie si života. Vediem ľudskú, priateľskú digitálnu agentúru, ktorú vystihujú príjemné pocity a venuje sa tvorbe predajných webov, efektívnemu marketing, grafickému dizajnu a fotografii. Klienti klesc.sk sa nemusia báť osloviť odborníkov, lebo ich čaká príjemné a prívetivé prostredie spolupráce.

Môj najnovší projekt, ktorý rozvíjam spolu s Rastislavom Medveďom a Andrejom Ružičkom je Príliš dobrí. Motivačná platforma, ktorá vedie ľudí aby išli za svojimi cieľmi. Môžete si vypočuť naše podcasty tu.

Mojou ďalšou vášňou je Očami prírody. Spolu s Denisou Záchenskou vedieme toto o.z. Upratujeme prírodu, prednášame kdekoľvek kde nás pozvú, vzdelávame na soc. sieťach a v (zatiaľ len) meste Zvolen presadzujeme v MsZ nové, zelené riešenia, opatrenia a aktivity. www.ocamiprirody.sk

Spolu s niekoľkými ďalšími podnikateľmi sme založili Klub pomoci podnikateľom o.z. alebo aj www.klubdzezva.sk – Klub, ktorý spája podnikateľov, prináša motiváciu, inšpiráciu a vzdelávanie. Hodnota, ktorú poskytuje sa nedá dostatočne dobre slovne vyjadriť – možno jedine „obrovská“ (ale to nedáva presnú predstavu o charaktere hodnoty).

5.5.2023 som bol primátorom Vladimírom Maňkom vymenovaný za podpredsedu Mládežníckeho parlamentu mesta Zvolen – oficiálneho poradného orgánu Mestského zastupiteľstva a primátora. MPZ zastupuje hlas mladých ľudí, ktorí bývajú alebo študujú na území mesta Zvolen.

V roku 2021 som sa pridal ako herec k Divadlu Zelienka, s ktorými som zažil nejedno dobrodružstvo.

Až 3 rokov skúseností
E-mail: info@danielklesc.sk