Ivana Havranová

Podnikať bolo vždy mojim snom. S podnikaním som začala popri zamestnaní. Aj napriek tomu, že som v práci budovala úspešnú kariéru, vedela som, že raz budem budovať vlastné podnikanie a tvoriť vlastné projekty.

Moje projekty sú kombináciou mojich skúseností a mojej vášne pre vzdelávanie a osobnostný rast.

Projekt Expertklub je vzdelávanie určené pre začínajúcich i etablovaných podnikateľov. Hovoríme, že v expertklube „pomáhame lídrom rásť“. Pre začínajúcich podnikateľov sme vytvorili mentorské programy. Sprevádzame ich v začiatkoch podnikania a vedieme k tomu, aby poznali princípy úspechu a radosti v živote. Etablovaní podnikatelia sú tí, ktorým rady načúvame a pomáhame udržať ich „ducha“ i podnikanie v skvelej kondícii. 

Projekt Škola rodičovstva prináša odvážnu myšlienku stať sa lídrom pre svoje deti. Do rodičovstva prinášame to, čo funguje pri vedení ľudí. Učíme a inšpirujeme rodičov, aby si rodičovstvo užívali. Tento projekt funguje opäť ako mentorský program pre skupiny alebo ako individuálny koučing na rodičovské i životné témy.

Som profesionálny kouč s medzinárodnou certifikáciou ICF. Okrem projektov poskytujem aj individuálne koučovacie stretnutia na životné i biznisové témy. Koučujem majiteľov firiem i ľudí rôznych pozícií. Koučujem aj bežných ľudí, ktorí chcú nachádzať riešenia rôznych situácií a pohnúť sa v živote pozitívnym smerom.

Moje podnikanie je mojou vášňou. Prináša mi radosť a odvahu byť užitočná iným.

Baví ma pomáhať ľuďom, žiť jednoduchší a šťastnejší život. 

Iva Havranová
Až 26 rokov skúseností
E-mail: ivana@expertklub.com
Tel.č.: +421 905 869 922