Lucia Kazdová

Kouč, lektor, hlava kaviarne Café Džezva.

Ako kouč vytváram bezpečné, rozvojové prostredie. Na koučovacích stretnutiach sprevádzam tých, ktorí hľadajú odpovede v akejkoľvek oblasti. Verím, že keď nájdeme seba, svoju pravú esenciu, nájdeme s ňou aj odpovede na všetky situácie v našich životoch. Milujem iskričky v očiach, keď si koučovaný príde na uvedomenie a riešenie.

Ako lektor verím v poctivú službu nasiaknutú človečinou. Som hrdým spolutvorcom expertklubu. Spolu s Ivanou Havranovou odovzdávame iný uhol pohľadu na procesy, pomáhame podnikateľom a lídrom hľadať vlastné vnútorné zdroje a odvážne poviem, že najmä meníme nastavenie mysle. Bez manipulácie, láskavo a na trvalo.

Ako hlava kaviarne Kafé Džezva vo Zvolene žijem denne to, čo učíme v expertklube. Džezva nie je obyčajná kaviareň, je to miesto kam môžete patriť. Miesto kde nájdete kvalitné lokálne produkty ale aj inšpiráciu, tvorivosť a obŽivu pre dušu.

Milujem spoluprácu, tvorivosť, radosť a hravosť. Preto som jedným zo zakladajúcich členov Klubu Džezva a každé dva týždne vás budem s láskou, hrdosťou a cťou hostiť v našich priestoroch.

Až 17 rokov skúseností
E-mail: lucia@expertklub.com
Tel.č.: +421 948 161 461