Tomáš a Lucia Riskovci

Nie len že sme manželia, ale taktiež aj podnikatelia, ktorí spoločne budujú značku RISKOVCI. Áno, táto značka vzišla z nášho priezviska a áno, trávime spolu dosť veľa času 😀 Šťastím je, že ako v rodinnom, tak aj businessom prostredí sa dokonale dopĺňame. Zatiaľ, čo Tomáš je vizionár a biznis developer, ktorý dáva našim projektom dlhodobé ciele a smer, Lucia tie ciele veľmi rada a usilovne napĺňa.

S projektom Bystré Deti trávime momentálne najviac času a to kvôli jeho hlavnému cieľu, v ktorom vidíme veľkú pridanú hodnotu pre spoločnosť. Chceme zmeniť spôsob, ako sa deti učia a pozerajú na peniaze. Ako to chceme dosiahnuť? Píšeme knihy o Hanke, ktorá sa s pomocou rodičov učí plniť si svoje malé a veľké sny. Taktiež sme vytvorili metodický program s edukačnými aktivitami pre Materské Školy, ktorý je jediný svojho druhu na Slovensku. A v neposlednom rade vzdelávame a pomáhame rodičom vychovať so svojich detí bystrých ľudí prostredníctvom sociálnych sietí a mnohých ďalších aktivít.

Pod značkou RISKOVCI vytvárame a spravujeme aj ďalšie projekty, ktoré sú zamerané od ocenenie nehnuteľnosti potrebného pre majetkové a dedičské vysporiadanie, cez finančné poradenstvo s ľudským prístupom, až po realitné a investičné poradenstvo s cieľom budovania medzigeneračného majetku.

Toľko v skratke o nás. 😊 Ak sa chcete dozvedieť viac alebo potrebujete s čímkoľvek pomôcť, príďte na stretnutie podnikateľov Džezva, tam je na to vždy ideálny čas a priestor.

RISKOVCI tomáš riska a lucia risková
Až 17 rokov skúseností
E-mail: info@riskovci.sk
Tel.č.: 0 919 196 144